Web ve E-Mail İçin Resim Boyutlandırma

Bilindiği üzere yüksek boyutlu fotoğraflar web sitelerine yüklenirken ve E-mail ile gönderilirken sorun oluşturur. Grafik programları ile bu sorunu çözebilirsiniz. Ancak grafik tasarım programlarını kullanmayı bilmiyorsanız kolay ve hızlı şekilde resim boyutlandırma için pixresizer programını kullanabilirsiniz.

PIXresizer fotoğraf boyutlandırma programı ile kolay ve hızlı şekilde web için yeniden boyutlandırma yapabilirsiniz.

Orijinal görüntüler hiç bozulmaz. Boyutlandırılmış dosyaları farklı bir klasöre, kaydedilir. PIXresizer otomatik olarak en uygun boyutları hesaplar. Birçok görüntü boyutlarını tanıyabilir birkaç farklı boyutlandırma yöntemler sunar. Buna ek olarak, görüntü biçimleri (JPEG, GIF, BMP, PNG ve TIFF) arasında görüntü döndürme yapabilir, gri tonlama vb ayarlar yapabilirsiniz.  Toplu işlem modunda birden fazla resmi dönüştürmek mümkündür.
Programı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.. Alttaki resimde programın görüntüsü mevcuttur.
 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.