Web Tasarım Projelerinde


WEB TASARIM PROJELERİNDE NASIL ÇALIŞIYORUZ ?

 

Web tasarım projeleri gerçekten güçlü olduğumuz alanlardan biri. İşe yarayan, kolay kullanılan, tarzı olan web siteleri hazırlıyoruz.

Çalışma şeklimizi size adım adım anlatalım.


ADIM 1: ÖN GÖRÜŞME

Öncelikle nasıl bir web sitesine ihtiyacını olduğunu belirlemek için sizden bilgiler alıyoruz. Web sitesi firmanızın kimliğini en planda sunan önemli iletişim araçlarından biri. Bu kadar önemli bir noktada projenin başında gerekli incelemeleri yapmak hem fazladan maliyetlere girmenizi engelliyor hem de biz işimizi daha kısa sürede ve tam gerekli olduğu gibi teslim ediyoruz.

Bu adımda firmanızın sektörü, sizin genel firma politikalarınız, web sitesini hangi amaçla kullanacağınız gibi noktalarda bilgiler topluyoruz. 


ADIM 2: DETAYLI İNCELEME

Bu adımda firmanızın sektörünü, sizin bu sektördeki duruşunuzu ve rakiplerinizin neler yaptığını inceliyoruz. Temel hedeflerimizden biri sizi rakiplerinizin önüne geçirebilmek. Herkesin yaptığını yapmamak. Fark yaratan olmak.


ADIM 3: TEKLİF VE SÖZLEŞME

Bu adımda sizden aldığımız  ve bizim incelemelerimiz sonucunda ulaştığımız bilgileri birleştiriyoruz. Sizin için en uygun web sitesinasıl olmalı ? Bu sorunun cevabına göre maliyetler ortaya çıkmaya başlıyor. Müşterilerimize en uygun hizmeti, en uygun maliyetle sunmaya çalışıyoruz. 

İhtiyacını olmayacak gereksiz hizmetleri projeye dahil etmiyoruz. Amaçlarınız ve firmanızın gereksinimlerini göz önüne alarak size en uygun web sitesinin teklifini hazırlıyoruz.

Bizim tekliflerimizin çok önemli bir özelliği var. Biz kesinlikle sözlü teklif vermiyoruz. Hazırladığımız teklifte yukarıdaki kriterlere göre hazırlanıyor. Tekliflerimiz mümkün olduğunca detaylı. Ne aldığınızı teklifimizde detaylı olarak görüyorsunuz. Belki daha önce karşılaşmadığınız kadar detaylı bir teklif size sunuluyor. Ne aldığınızı bilmenin rahatlığı ile değerlendirmenizi yapıyorsunuz.

Müşterimize, bizden başka firmalardan da teklif almalarını söylüyoruz. Fiyat ve hizmet kalietesini karşılaştırmalarını istiyoruz. Referanslarımızı mutlaka incelemelerini istiyoruz. İşimizde kendimize bu kadar güveniyoruz.

Teklifimizde, hangi hizmeti aldığınızı ve detaylı fiyat bilgileri bulunuyor. Projeye göre uygun olabilecek opsiyonel hizmetleri daha siz söylemeden biz teklifte hazır ediyoruz.

Ödeme şekillerini de teklifimizde bulabiliyorsunuz. Peşin ödeme, kredi kartı ile veya taksitli ödeme seçenekleri gibi. Mümkün olduğunda kolay ödeme şekilleri sunmaya çalışıyoruz.

Teklifimizde ayrıca sitemizin ne kadar süre ve ne şartlarla GARANTİ verdiğimizi de buluyorsunuz. Farklı bir yaklaşım değil mi ;   " GARANTİLİ WEB SİTESİ TASARIM HİZMETİ ".

Anlaştıktan sonra tüm teklif detaylarını garanti şartları ile birlikte sözleşmemize taşıyoruz. Biz, sözleşme yapmadan çalışmıyoruz.Verdiğimiz hizmete sonuna kadar güveniyoruz ve bütün taahhütlerimizin arkasında duruyoruz.  Bunu da sözleşme ile garanti altına almanızı sağlıyoruz.


ADIM 4: VERİ TRANSFER VE GRAFİK ARAYÜZ TASARIMI

Sözleşmemizden hemen sonra işbaşı yapıyoruz. Logonuz ve siteye koyacağınız metaryalleri sizden transfer etmeye başlıyoruz. Aynı anda grafikerlerimiz sitenizin grafik arayüz tasarımını yapıyorlar. Yapılan tasarımlar sanat yönetmenimizin onayından geçtikten sonra sizin onayınıza geliyor.

Bu aşamada her ne kadar biz bütün profesyonel bilgimizi kullansakta, sizin beğenileriniz de önemli. Sitenizin neye benzeyeceğini gördüğünüz grafik arayüz tasarımında revizyon yapma hakkınız var. İstediğiniz değişikleri alıyor ve kısa sürede tamamlıyoruz. 

Yaptığımız tasarımlar genellikle müşterilerimizden ilk seferde onay alıyor. Olmaz ya, oldu diyelim.. Yaptığımız tasarımı beğenmediniz. O zaman derhal yeni alternatifler hazırlıyor ve tekrar onayınıza sunuyoruz.


ADIM 5: PROGRAMLAMA (KODLAMA)

Her bir web sitesi aslında bir yazılımdır. Onayladığınız tasarıma göre sitenin kodlarını hazırlamaya başlıyoruz. Bizim için fazlaca dikkat ve hassasiyet gerektiren bir süreç başlıyor. 

Programcılarımız, sitenizin kodlarını yazmaya başlıyor. Bizim bütün web sitelerimiz müşterimiz tarafından yönetilebilmeyi sağlayan KONTROL PANEL sistemi içeriyor. Sitenizin özelliklerine göre kodlar yazılıyor.

İşin en önemli kısmı aslında burası. Hazırlamış olduğumuz kodlar doğru ve hatasız çalışmalı, güvenlik sorunları olmamalı, Google arama motorunun sitenizi rahatça indeksleyebilmesi için hazır olmalı, farklı internet browserlarda (İnternet explorer, Chrome vb..) aynı şekilde ve doğru çalışmalı.

 

ADIM 6: YAYINA HAZIRLIK 

Bu adımda artık yayına az bir süre kalmış oluyor. Bu aşamada alan adı tescil ve yönlendirme, hosting aktivasyon, e-mail hesapları aktivasyon, içeriklerin siteye girilmesi gibi işlemler tamamlanıyor. Sitemizi önce bir demo adresinde  yayına açıyoruz.

Son onayınızdan sonra siteniz gerçek adresinde 7 gün 24 saat sizin için çalışmaya başlyor.

 

İŞİMİZ BİTMEDİ 

Sitenizi yayına açtıktan sonra işimiz bitmiyor. Garanti süresi dahilinde tüm sitelerimizde bizden kaynaklı hataların düzeltilmesi görevi bize ait. En az 2 yıl olarak verdiğimiz garantilerimiz çerçevesinde siteniz yayın hayatında yalnız değil. Sitenizi kullanırken teknik destek almak istediğinizde de TEKNİK DESTEK SİSTEMİmiz aracığı ile bildirdiğiniz talepler değerlendiriliyor.

 

BİZİMLE ÇALIŞMA İSTEMEZSENİZ 

Bizler profesyonel çalışmayı amaç edinmiş deneyimli ve dinamik bir ekibiz. Yaptığımız işin hep arkasında duruyor garantiler veriyoruz. Elbette ki bizimle çalışmak zorunda değilsiniz. Eğer bizimle çalışmak istemez iseniz firmanızın geleceği için lütfen PROFESYONEL BİR FİRMA ile çalışın.  Böylelikle bir sorun yaşadığınızda karşısında her zaman YASAL BİR MUHATAP bulursunuz.
NOT:Bu sayfada yerlan bilgiler bütün web siteleri için geçerli olmayabilir. Yapılan anlaşmaya göre firmaya farklı hizmetler veriyor olabiliriz. Burada yer alan taahhütler bütün çalışmalarımızı aynı şekilde bağlamaz. Her çalışmamız için özel bir sözleşme yapmakta ve tüm anlaşma şartlarımızı orada belirtmekteyiz.

 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.