Web Sitesi Size Ne Sağlar ?

Web Tasarım / Web Sitesi Size Ne Sağlar       Günümüzde saygın firmaların tamamı web sitelerine sahip. Hatta firmalar tanıtımları için birden fazla web sitesi yaptırır oldular. Bir web sitenizin olması size birçok fayda sağlar. En temel de firmanızı  / ürünleri tanıtmanızı, dolayısı ile daha çok potansiyel müşteriye ulaşmanızı amaçlar. Elbette ki web sitenizin nasıl olduğu, web sitesi yaptırma amaçlarınızdaki başarınızı da belirler.

Bütün firmalar kar elde etmek için kurulur. Kar elde edebilmek için ürün ve hizmetlerinizi satmanız gerekir. Elbette ki ürün ve hizmetleriniz ne kadar kaliteli ise markanız sektörde o kadar başarılı olacaktır.

Bekli de sektörünüzde en kalite hizmeti/ürünü siz sağlıyorsunuz. Belki fiyatlarınız rakiplerinizden çok daha uygun. Belki ürün ve hizmetlerinizi çok özel kampanyalarla sunuyorsunuz.
Ancak bunları kaç kişi biliyor? Çabalarınızı yeterince insana duyurabiliyor musunuz?

Daha geniş kitlelere ulaşmak reklamdan geçer. Web siteleri size markanızı çok uygun maliyetlerle, geniş kitlelere, etkili şekilde duyurmanızı sağlar.

Web sitesi,  firmanızın/ürünlerinizin daha çok tanınmasını sağlar. Ne kadar çok kişi tarafından bilinirseniz, ürün ve hizmetlerinizi o kadar çok satarsınız. Satışlarınız arttıkça firma karlılığınız artacak, dolayısı ile firmanız büyüyecektir.

Bütün firmalar kar elde etmek için kurulduğuna göre, bütün firmalar maliyetlerinizi minimize etmeye çalıştığına göre her firma mutlaka web sitesi sahibi olmasıdır.

Bir web sitesinin size sağlayacaklarını sıralarsak;

 • Ürünlerinizin / Firmanızın daha çok tanınmasını sağlar.
 • Diğer reklam çalışmalarına göre maliyetleri çok çok düşüktür.
 • Düşük maliyetlerle çok geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar
 • Web siteniz üzerinden ürünlerinizi Elektronik Ticaret sistemleri ile satablirsiniz.
 • Müşterileriniz ile aranızdaki iletişimi sağlar. Onların görüşlerini maliyetsizce almanıza olanak sunar
 • Bayileriniz var ise, onlarla aranızdaki en uygun maliyetli iletişim kanalıdır.
 • Bayileriniz web siteniz üzerinden stokları görebilir ve sipariş geçebilirler
 • Müşterilerinize duyurularınızı maliyetsizce ulaştırırsınız.
 • Kampanyalarınızdan daha çok insanın haberdar olmasını sağlar
 • İnternette 7 / 24 hizmet veren bir mağanız olur.  Siz uyurken bile siteniz çalışır, sizi tanıtır, satış yapar.
 • Katalog, broşür vb benzeri reklam çalışmalarınızı her yere ulaştıramazsınız. Ancak web sitenizin sınırları yoktur.
 • Dünyanın her yerinden siteniz görüntülenir. Dünyanın en ücra köşelerine bile ulaşma imkanız vardır.
 • İnsanlar sizi nerden ararsa arasın bulur. Dağıttığınız kartvizitler, broşürler kaybolabilir. Web siteniz kaybolmaz, sizi unutulmaz kılar.


 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.