Tanıtım CD


Tanıtım Cd leri, prestijli ve etkili tanıtım araçlarındandır. Tanıtım filmini bir CD için hazırlanabilir. İnteraktif bir CD hazırlayarak,  kullanıcıların CD içeriğini bir web sitesi gibi gezinmesi sağlanabilir.

Tanıtım CDsi çalışmaları birkaç aşamadan oluşmaktadır.

CD içeriğinin hazırlanması

İhtiyacınıza uygun olarak  CD içeriğini, sadece bir tanıtım filmi olarak hazırlayabileceğimiz gibi bir web sitesi gibi içinde dolaşılabilen tasarımlar veya animasyon kullanarak hazırlayabiliriz.

CD kopyalama

Hazırlanan master kopya ile istediğiniz adette  CD çoğlatma işlemlerini yapabiliriz.

CD Üzeri Baskı

Bir tanıtım ürünü olduğundan CD üzerine şık bir tasarım yaparak isterseniz sticker (etiket) şeklinde, isterseniz serigraf baskı yöntemi ile çoğaltılan CD lerin üzerine baskı yapmaktayız.

CD Kapağı

CD nizi isterseniz tanıtım dosyanıza iliştirerek dağıtabileceğiniz gibi isterseniz özel basklı zarf, baskılı kutu içinde de sunabilirsiniz.

İlginç Tanıtım CD leri

Alışılagelmiş 12 cm çaplı CD lerden başka küçük ebatlı yuvarlak CD ler de hazırlayabilir. Farklı olarak tam bir kartvizit boyutunda, dikdörtgen şekilde ve üzerinde kartvizit tasarımınızın bulunduğu KARTVİZİT CD lerle prestijini tamamlayabilirsiniz.

Buraya tıklayarak dolduracağınız teklif formumuz ile istediğiniz özelliklerdeki CD çalışmaları için teklif sunabiliriz. 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.