Sunum Power Point Tasarım

Yapacağınız sunumlarda profesyonelliğinizi müşterilerinize yansıtabilmeniz adına sizler için Power Point sunum ve tasarım hizmetleri sunuyoruz. İletişim alanındaki uzmanlığımızı, sizin iletişim stratejilerinizle birleştirerek, müşterilerinizi etkileyecek sunumlar hazırlamanız için çalışıyoruz. 

Sunum için size özel çalışmalar hazırlıyoruz. 

Sunumlarda uyguladığımız teknikler;
  • Firmanızın logosu ya da bulunmasını istediğiniz görselleri sunumların içinde ve arka planda kullanıp öncelik veriyoruz. 
  • Sunumun durumuna göre slayt geçişlerinde özel efektler ve sesler ekliyoruz.
  • Videolar ve müzikle sunumunuzu daha dikkat çeker hale getiriyoruz.
  • Daha önce hazırlanmış sunumlarınızı düzenleyip güncellemelerle daha güzel hale getiriyoruz. 
  • Sunumların durumuna göre farklı uzunluklarda hazırlanması söz konusudur.
  • Kendi açılan ve devam eden sunumlar
  • Tıklamada değişen sunumlar
  • Zaman ayarlamalı sunumlar.
 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.