Sistem 7 Ne Yapar?


Sistem 7 bir dijital medya ajansı.
 
Dijital medya alanında; başta web tasarımlar olmak üzere çözümler sunmaktayız. 2005 yılında kurulmuş olan firmamız bugüne kadar binlerce müşteriye hizmet verdi. Sektörde kendi oluşturduğumuz alt markalarında sahibi olarak web tasarımlar, web tabanlı yazılımlar, internet marketing, İnternet reklamcılığı, sosyal medya uygulamaları, internet medya planlama gibi dijital medya ürün ve hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca web tabanlı projeler geliştiriyor ve bu tip çalışmalarda danışmanlık hizmetleri veriyoruz.
 
Genç ve dinamik bir kadromuz var. Yaptığımız çalışmalarda yaratıcılığı ve teknolojik yeniliklere oldukça önem veriyor, müşterilerimize fonksiyonel ve rasyonel çözümler sunuyoruz.

Web Tasarım
Web Tabanlı Yazılım
İnternet Medya Planlama
İnternet Marketing
İnternet Reklamcılığı
Sosyal Medya Uygulamaları ve Danışmanlığı
E-Ticaret
Arama Motoru Optimizasyonu

Ek Olarak
Reklam Ajans Hizmetleri
Kurumsal Kimlik
Marka Oluşturma
Marka Tutundurma
Matbaa Hizmetleri
3D Tasarım ve Animasyon

 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.