Reklam Yayın

Reklam yayınlama ya da diğer adları ile medya planlama veya medya satın alma reklamınızın hangi platformada ne zaman ve ne kadar yapılması gerektiği ile ilgilidir.

Artık herkesi bildiği gibi kazanç reklamdan geçer. Ancak bilinen bir diğer gerçek daha vardır ki, o da reklamın doğru hedef kitleye doğru şekilde ulaşmadığı zaman çöpe giden bir yatırım olduğudur.

Firmanızın en temel ihtiyaçlarından olan reklamlarınızın nasıl hazırlandığı, hedef kitleye ulaşıp ulaşmadığı, etkili olup olmadığı gibi kritik noktalarda doğru adımlar atmanız gerekir.

Sistem 7, firmanızın/ürününüzün reklamının nerede, nasıl yayınlanması ile ilgili çalışmalar sunar size. Medya Planlama çalışmalarımızda, ürün ve hizmetinizi, hedef kitlenizi göz önüne alarak hangi mecrada yayınlanması gerektiği ile ilgili raporlar sunarız. Örneği reklamlarınızı, radyolarda, tv lerde, gazetelerde, tek tek veya kombine şekilde yayınlaması şeklinde raporlarımızı tarafınıza iletiriz. 

Bu şekilde reklam için ayıracağınız bütçe ne etkili şekilde kullanılır ve yapmış olduğunuz reklam yatırımından geri dönüşler alırsınız. Reklam bütçeniz tamamen size bağlıdır. Çok küçük ya da oldukça büyük bütçelerle medya planlama çalışmaları yapmaktayız.

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.