Promosyon Ürünleri

Promosyonlar  diğer adıyla eşantiyonlar marka bilinirliğinizi, akılda kalma oranınızı arttırmak, marka sempatisini arttırmak ve devam ettirmek için kullanılan reklam araçlarıdır.

Akla gelmeyecek kadar geniş ürün yelpazesi ile promosyon sektörü her geçen gün büyümektedir. Promosyon deyince ilk akla gelen ajanda, takvim, kalem, çakmak, saat, masa takımları, çanta  gibi ürünlerin yani sıra elektronik ürünlerden oluşan promosyonlarda oldukça revaçtadır.

Taleplerinize göre promosyon ürünlerini firmanıza sağlamaktayız. Birçok üretici ve ithalatçı firma ile çalışmalarımızı sürdürürken, onbinlerce çeşit arasından, sizin müşterileriniz veya bayilerinize uygun ürünler bulacağımızdan eminiz.

Buraya tıklayıp teklif formumuzu doldurduğunuzda, isteklerinize özel teklifimizi sunabiliriz. 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.