Medya Planlama


Reklam ne kadar önemli ise, reklamın yayın stratejisi de o kadar önemlidir. Firmalar reklamları için bütçeler ayırırlar. Ancak bu bütçeler sınırsız değildir. Her firma belirlediği bütçe ile en etkili reklamları hazırlamak ve en geniş kitleye ulaştırmak ister. Kısacası reklam yayını ve bunun için ayrılan bütçenin etkin kullanımı en reklamın içeriği kadar önemlidir.

Sistem7, ürününüz veya markanız için stratejik medya planlamalar hazırlamaktadır. Sistem7, yayınlanacak reklam ile hedeflediğiniz amaçları ve bunun için ayırdığınız bütçe bilgilerini tarafınızdan aldıktan sonra çalışmalarını yapar. Belirlediğiniz bütçe ile reklam yayınınızın en etkin şekilde yayın planlaması yapılır. Böylelikle bütçenizi en verimli şekilde kullanmış olursunuz.

Eğer reklam yayını için herhangi bir bütçe tespiti yapamıyorsanız, ya da daha reklam çalışmalarını nasıl yapmanız gerektğini belirlemedi iseniz, Sistem7, reklam stratejisini oluşturmakla başlar işe.. Öncelik ürünün nasıl daha iyi tanıtılabileceği konusunda hazırlıklar yapar. Ajans hizmetlerimiz kapmasında reklam kampanyanızıda Sistem7 yönetebilir.

Reklamın profesyonel bir iş olduğunu unutmayınız. Reklam konusunda vereceğini hatalı kararların, reklam için ayırdığınız bütçenin çöpe gitmesine yol açabilir.

Sistem7, ajans olarak belirlenen medya planlaması paralelinde medya satın almanızı da tamamlayarak reklamlarınızın Ulusal veya yerel medyada yayınlanması sağlar

Sistem7, TV, Radyo, Basılı Medya, Dış mekan reklamlarının yanı sıra internet reklamcılığında da size oldukça iyi fırsatlar sunabilir. İnternet Reklamları diğer medya reklam yayınlarına göre daha az maliyetli olabilmektedir.

Siz sadece hedeflerinizi belirleyin. O hedeflere nasıl ulaşacağınız konusunda Sistem7 yanınızdadır.
 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.