Google Reklam Hazırlama

 

Google Adwords için doğru anahtar kelimeleri seçmek önemlidir. Yanlış anahtar kelime seçimleri reklamın hedef kitlenizde olmayan kullanıcılar tarafından gereksiz yere tıklanması demektir. Buda size geri dönüşü olmayan, boşa para harcanmış reklam demektir.

 

Bu çalışmamızda istediğini anahtar kelimeleri Google arama hacimlerine göre araştırıp yeni anahtar kelimeler hazırlıyoruz. Google Adwords` te kaç tane anahtar kelime seçtiğinizin bir maliyeti yoktur.

 

Google` da yayınlanacak reklam metni, reklam başlığı, reklamınızın etkili olabilmesi için reklam yazarlarımız tarafından hazırlanır.

Ayrıca ürününüzün/markanız için uygun hedef kitle kriterlerinin seçimi bu hizmete dahildir.Google ve Google Adword, Google Inc. in tescilli markalarıdır. Google`ın firmamız ile herhangi bir ortaklığı yoktur.

 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.