Google Adwords Reklamları

   

Google’ın internetteki üstünlüğü artık tartışılmaz boyutlardadır. Siteniz sadece Google’da üst sırada çıktığı için müşteri kazanabilmektesiniz.


 

Google Adwords reklamları, en çok bilinen şekli ile arama yaptığınızda sağ kolonda sıralanan reklamlardır. Google’ da reklamlar tıklama başına ücretlendirilir. Yani reklam görüntülenmeye para ödenmez. Böylece sadece reklama tıklayıp sitenize gelen kullanıcılar için ödeme yaparsınız.


Reklam maliyetleri seçilen anahtar kelimede ne kadar rekabet olduğuna göre değişiklik göstermektedir. Ancak paket hizmetimizde sizi karmaşık terimler ile çok fazla yormadan hazır paket fiyatları belirledik. Aşağıdaki tablodan bunu inceleyebilirsiniz. 


Öncelikle aşağıdaki tablodan hangi paketi satın almak istediğinizi seçiniz. Sonra hazırladığınız reklam içeriğinizi, reklamınızın görüntülenmesini istediğiniz anahtar kelimeleri bize ulaştırın. Google reklamınızı hazırlayıp yayına açılmasını sağlayalım. 


Google reklamlarında, reklamınızın etkisinin artması için birçok ayarlamayı yapabiliyoruz. Reklamınızın hangi, ülke, şehirde görüneceği, günün hangi saatlerinde gösterileceği, yaşa grupları gibi birçok kritere göre reklamın etkisi maksimuma çıkarılabilmekte. Dilerseniz "Google Adword Reklamı Hazırlama" hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Reklam yazarlarından oluşan yaratacı fikir ekibimiz sizin için reklam metninizi, anahtar kelime seçimlerinizi yapacaktır. Ayrıca hedef kitle kriterleri de bu hizmetimiz kapsamında tarafımızdan yapılmaktadır. 


Paket Adı Tıklama Sayısı Fiyat
Google Reklam Paket 1 100 75 TL
Google Reklam Paket 2 250 160 TL
Google Reklam Paket 3 500 300 TL
Google Reklam Paket 4 1000 600 TL


  • Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir
  • Fiyatlarımız ortalama tıklama fiyatlarından hesaplanmıştır. Seçtiğiniz anahtar kelimeler ortalamadan farklı maliyetler gerektiriyorsa, bu size ayrıca bildirilecek, onayınız olmadan reklam yayınlanmayacaktır.
  • Google ve Google Adword, Google Inc. in tescilli markalarıdır. Google`ın firmamız ile herhangi bir ortaklığı yoktur.
     

 

 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.