Google ‘da Yükselme Amaçlı SitelerGoogle da kolayca yükselmek mi istiyorsunuz? O zaman kurumsal anlamda firmanızı tanıtan siteden başka, Google amaçlı mikro siteler kullanabilirsiniz.

 

Google da yükselebilmenin 80’den fazla kriteri bulunmaktadır. Google da yükselebilmek için uygulanabilecek birçok hile de vardır. Ancak Google, oluşturduğu mantıksal sistemlerle sizin hile yaptığınızı anlayabilmekte ve o zamanda sitenizi dizininden tamamen kaldırabilmektedir.

 

Sistem 7 olarak, Google amaçlı hazırladığımız sitelerin hiçbirinde bu tür hileler kullanmayız. Bazı firmalar sizi Google da yükseltmeyi vaadebilirler. Ancak bu tür hilelerle siteniz yükseltildi ise kısa süre sonra siteniz Google dan tamamen silinecektir.

 

Google, bugünkü gücünü insanlara aradıklarına en yakın siteleri bularak gelmiştir. Suni yükselme girişimlerini engellemezse, bugün bulunduğu konumda kalması mümkün değildir.  Bu yüzden Google, suni yükseltme girişimlerini tanıyabilmekte ve dizininden tamamen kaldırabilmektedir.

 

Bizim çalışmalarımızda, Google da güvenle ve sağlam adımlarla yükselirsiniz. Google en başta web tasarım teknolojine tam uygun siteleri önemser. Sitelerimizi biz de en önce bu noktadan hareketle yaparız.

 

Kurumsal sitenizin haricinde, yine firmanıza ait ama genel internet adresleri içeren siteler hazırlıyoruz. www.firmaisminiz.com şeklinde değilde  www.urunadi.com gibi genel adreslerde siteler hazırlıyoruz. (cakmak.com ,  kalem.com gibi) Tabiî ki iş sadece alan adında bitmiyor. Profesyonel deneyimizi sitenizin kodları ve içeriğine yansıttığımızda sonuç alıyoruz. Şuana kadar yaptığımız onlarca başarılı referansımızı verebiliriz.

 

Bu siteler ayrıca mikro siteler oldukları için maliyetleri daha küçük. Belki orta ölçekli site fiyatına birkaç tane bu sitelerden hazırlayabiliyoruz.

 

Son dönemde, müşterilerimizden birden fazla site yaptırma talebi geliyor. Bunun en temel sebebi bu tip sitelerin onların satışlarına katkısı. Google arama sonuçlarında bildiğiniz gibi 1. sayfada 10 tane sonuç listelenir. “Ben, google da ilk sayfayı tamamen parsellemek istiyorum. Bana 10 tane site yapın” gibi talepler almakta ve başarı ile sonuçlandırmaktayız.Google ve Google Adword, Google Inc. in tescilli markalarıdır. Google`ın firmamız ile herhangi bir ortaklığı yoktur. Google`da yükselme, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetleri kapsamındadır. Google`ın bu konuda hiçbir garanti veya taahhütü yoktur.

 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.