Forum SiteleriForumlar, internetin popüler tartışma platformlarıdır. Web sitenize bir forum uygulaması ekletebilir yada sadece forum uygulaması barındıran web siteleri yapabiliriz.

 

Forumların en büyük özelliği geniş kitlelere hitap etmesi, reklamınızı ve marka bilinirliğini arttırmasıdır.

 

Eğer spesifik özellikleri olan bir iş yapıyor iseniz, bir forum uygulaması ile tartışma platformu açar, insanların sizin forum sitenizde bilgi paylaşımı yapmalarını sağlarsınız.

 

Bugün birçok ticarette forum siteleri üzerinden yapılmaktadır.

 

Örneğin inşaat proje firmanız vardır. Kurumsal sitenizin haricinde bir de forum sitesi yaptırabilirsiniz. Forum kısmında proje ve mühendislik alanlarında çeşitli ziyaretçiler bilgi, fikir paylaşımına başlarlar.

 

Az bilinen bir iş yapıyorsunuzdur. Örneğin Güneş enerjisi ile elektrik üretim sistemleri kuruyorsunuzdur. Web sitenize koyduğunuz bilgiler insanların merakını gidermeye yetmeyebilir. Forum sistemi oluşturduğunuzda, insanlar bu ortamlarda sorularını yöneltecek, konu hakkında bilgisi olanlar cevap vereceklerdir. Bu paylaşımlar sizin markanız altında oluştuğundan hem tanıtım hem başka ticari yönlerden faydalar sağlarsınız.

 

Forum siteleri çokça ziyaretçi çektiğinden, bu sitenize reklam alabilir ve artı bir kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Sizin için özel forum siteleri tasarlayabileceğimiz gibi, hali hazırda yapılmış ve internet üzerinden dağıtılan ücretsiz hazır forum sitelerini sizin için çok düşüm maliyetlerle kurabilir ve sonrasın da danışmanlığını da veriyor olabiliriz.

 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.