Facebook Reklamları Hazırlama


Facebook Reklamları Hazırlama

Facebook’ ta yayınlanacak olan reklam için 110x80 piksel görsel tasarım ve metin hazırlama çalışmasıdır. Reklam yazarlarımız reklamınızı şekillendirir. Reklamızın başarıya ulaşması için reklam içeriğinin de ilgili çekici ve profesyonelce hazırlanmış olması gereklidir.

 

Doğru anahtar kelimeleri seçmek önemlidir. Yanlış anahtar kelime seçimleri reklamın hedef kitlenizde olmayan kullanıcılar tarafından gereksiz yere tıklanması demektir. Buda size geri dönüşü olmayan, boşa para harcanmış reklam demektir.

 

Hizmet kapsamında, reklam görsel grafik çalışması, reklam başlığı, reklam metni, anahtar kelime seçimleri, hedef kitle belirleme çalışmaları yapılır.
 

Facebook Sayfa Tasarımı / Yönetimi

Facebook üzerinde yayın yapan firma sayfaları, yer tanıtımları, ünlü fan page 'leri , yani "beğen" butonu ile üye kazanılan sayfa tasarımlarında size özel çözümler sunuyoruz. 

 

Facebook sayfanız varsa ya da yeni bir sayfa yapmak istiyorsanız bizimle irtibata geçin ve hayranlarınızın aktif olarak içinde dolaşmaktan zevk alacakları bir Facebook sayfanız olsun. 

 

Video ekleme, Twitter hesabınız ile kombine yapı, açılış sayfası, slayt show, sayfanızın açılışına müzik ekleme gibi daha bir çok uygulamayı sayfanıza kazandırabiliriz.

 

Dilerseniz sayfanızın yönetimini güncellemelerini de uzman ellere bırakabilirsiniz. Sizin yerinize reklam yazarlarımızın ileti girmesini talep edebilirsiniz

 

 

 

 

 

 

 

 


*Facebook tescilli markadır. Facebook` un firmamız ile herhangi bir ortaklığı yoktur.

 
 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.