Facebook Reklamları



Facebook dünyada 300.000.000 üye sayısına erişmiş dev bir sitedir. Bu sosyal ağ konseptinde Türkiye’den 20.000.000 ‘a yakın üye bulunmaktadır.


 

Facebook reklamlarının önemli avantajları vardır. Bunlardan birtanesi çok düşük maliyetli olması bir diğeri de hedef kitlenin seçilebiliyor olmasıdır. Bildiğiniz gibi reklamı doğru hedef kitleye ulaştırdığınızda etkili olur. Facebook ta reklam verirken reklamı görmesinin istediğimiz kitleyi, yaş aralığı, cinsiyet, ülke, şehir, medeni durum, hobiler ve ilgi alanları gibi kriterlere göre daraltabilmekteyiz. Böylece reklamlarınız tam olarak doğru hedef kitleye gösterilir.


 

Facebook reklamları gösterim adedine ve tıklama adedine göre 2 çeşit maliyetlendirilmektedir. Tıklama adedine göre reklam satın aldığımızda, sadece reklama tıklayıp sitemize gelen kullanıcılar için Facebook’ a ödeme yaparız. 



Paket hizmetimizde sizi karmaşık terimler ile çok fazla yormadan hazır paket fiyatları belirledik. Aşağıdaki tablodan bunu inceleyebilirsiniz. 


Öncelikle aşağıdaki tablodan hangi paketi satın almak istediğinizi seçiniz. Sonra hazırladığınız reklam içeriğinizi, reklamınızın görüntülenmesini istediğiniz anahtar kelimeleri, yaş aralığı vb kriterleri bize ulaştırın. Facebook reklamınızı hazırlayıp yayına açılmasını sağlayalım. 


Dilerseniz "Facebook Reklamı Hazırlama" hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Reklam yazarlarından oluşan yaratacı fikir ekibimiz sizin için reklam metninizi, anahtar kelime seçimlerinizi yapacaktır. Ayrıca hedef kitle kriterleri de bu hizmetimiz kapsamında tarafımızdan yapılmaktadır. 

Detaylı bilgi için: FrappeSocial

 


  • Facebook tescilli markadır. Facebook` un firmamız ile herhangi bir ortaklığı yoktur.

 

 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.