E-Ticaret Genel Özellikler

 

Genel Özellikler

Tüm bankaların sanal pos alt yapılarına tam uyumluluk

Türkiye`de sanal pos desteği veren tüm bankaların sanal pos`larına uygun altyapı sayesinde rahat ve sorunsuz entegrasyon ile size kaliteli hizmet veriyoruz.


Kredi kartı , Taksitli Satış , Kapıda Ödeme ve havale ile çalışma desteği

Ürünlerinizi havale ile kapıda ödeme ile ve Kredi kartı ile satabilirsiniz. Kredi kartı yönetiminden tüm bankaları bir anda kullanabilirsiniz. Taksit oranlarını ve vade oranlarını hepsini tek tek girebilirsiniz.


Sanal Pos ayarlama paneli sayesinde 1 dakikada kurun

"Banka ve kredi kartı ayarları" bölümünden sanal pos unuz için verilen bilgileri sisteme girerek anında aktif edebilirsiniz.


Varsayılan olarak banka atama

Bu seçenek sayesinde özellikle çalışmak istediğiniz ve tek çekimlerde kullanmak istediğiniz bankayı varsayılan olarak atayarak ilk seçenekte gelmesini sağlayabilirsiniz.


Tüm bankaların 3D Secure sanal pos hizmetine uyumluluk

Türkiye`de 3D secure sanal pos desteği veren tüm bankaların 3d secure sanal pos`larına uygun altyapı


Büyük arama motorlarına ücretsiz kayıt

Sistemi yapılandırdığımız site adresini dünyanın en büyük arama motorlarında kolayca bulunması için ücretsiz olarak kayıt ediyoruz.


SEO arama motoru optimizasyonu

SEO ile google gibi arama motorları sisteminizi hemen indeksleyecek ve arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmanıza katkıda bulunacaktır.


Gelişmiş Kargo fiyatı belirleyebilme

Her ürüne kargolar dm3 cinsinden fiyat belirlemektedir.Kargoların dm3 başına belirli fiyatlandırmaları vardır.Sizde kullanmak istediğiniz kargonun dm3 fiyatını sisteme girmeniz, ürünlerin otomatik olarak kargo fiyatını hesaplamasını sağlayacaktır.


Kargo gönderi takip sistemi

Müşterinin kargosunu takib edebilmesi için müşterinize özel kargo bilgilerini sisteme girebilirsiniz.


Kategori sırasını belirleyebilme

İstediğiniz kategorinin üstte yada altta olmasını rahatça belirleyebilirsiniz.İsterseniz alfabetik sıraya göre sıralamasını sağlarsınız.


Kullanıcıya veya bayi ye özel indirim belirleyebilme

Kullanıcıları gruplayabilirsiniz. Örneğin 3 farklı grup oluşturdunuz

-Bayi
-Arkadaş
-Akraba

Oluşturduğunuz her gruba özel indirim tanımlayabiliyorsunuz.Bayi grubuna %10 indirim tanımlarsanız Bayi statüsündeki kullanıcı sisteme girdiğinde son kullanıcı fiyatının üzerinin çizildiğini ve her ürünün altında ona uygulanan indirimli fiyatın olduğunu görüp indirimli olarak alışveriş yapabilecektir.Sınırsız grup ve indirim tanımlayabilirsiniz.


XML `de Her kategoriye ayrı kar marjı belirlemek

İstediğiniz kategoriye % olarak bir kar marjı belirleyebiliyorsunuz.


Değiştirilebilir tasarımlar

Sistem ile birlikte onlarca farklı renk ve ikonlu tasarım verilmektedir. İstediğiniz zaman sitenizin tasarımını tek tuş ile değiştirebilirsiniz.


Sınırsız Ana Kategori (Reyon) Belirleyebilme

Mağazanızda çoklu ürün yelpazesinden hepsini satmak istiyorsunuz Örneğin: Giyim , Bilgisayar Hem de Parfüm satmak istiyorsunuz.Buna göre Ana kategori altlarından kategori oluşturabiliyorsunuz
Giyim/Erkek Giyim/Kazak veya Bilgisayar/Masa üstü/Ekran Kartları gibi 3 grup altında toplayabilirsiniz. Dilerseniz Ana grup girmezsiniz o zaman kategori girmeniz yeterli olacaktır


Marka Yönetimi

Marka yönetimi sayesinde sanal mağazanızda bulunan ürünleri markalara göre ayırabilir. Kullanıcıların markalara göre ürünleri incelemesini sağlayabilirsiniz.


İstenilen modulü aktif/pasif etme

Sistemin modüler yapısı sayesinde sitede ulunan herhangi bir özelliği size uymadığı takdirde aktif/pasif edebilirsiniz.Örneğin Anket gözükmesin istiyorsanız anketi pasif ederseniz sitede anket gözükmeyecektir.Aktif hale getirinceye kadar gözükmeyecektir.


Modül yerleşimi (Sürükle bırak ile)

İstediğiniz modulün sitedeki yerleşim yerini tek tuşla değiştirebilirsiniz.
örn: arama panelinin sistemde sol alt köşede anketin altında gözükmesini istiyorsanız. Yönetim panelinden sürükle bırak ile tutup istediğiniz yere koyabiliyorsunuz


Logo ve üst panel kişiselleştirme

Üst kısımda yer alan logo ve üst grafiği yönetimden tek tuşla değiştirebiliyorsunuz. Böylece istediğiniz gibi bir tasarım yapabilirsiniz.


Üst menü yönetimi

Üst menü yönetimi ile dilediğiniz gibi mağazanızın üst kısmına tablar ekleyebilirsiniz.


Ürünleri Resimli veya Listeli olarak görebilme özelliği

Eklenen ürünleri kullanıcılar siteyi dolaşırken ister resimli olarak görebiliyor. Çok daha hızlı bir ziyaret için listeli olarak göster dedikten sonra çok daha hızlı bir ziyaret gerçekleştirebiliyorlar.


Fiyatları ve ürünleri excel ve word olarak çıkartma.

Sistemdeki tüm ürünleri yazdırmak için yada herhangi bir yere götürmek için yada teklif vermek için Excel yada Word formatında çıktısını alabilirsiniz. 


Siparişi e-posta olarak müşteri ve satıcıya bildirme.

Sisteme bir müşteri sipariş verdiğinde siparişi ile ilgili genel bir bilgi maili alıyor.Ayni şekilde site yöneticisine de bir mail gidiyor.İster mail olarak siparişi kontrol ediyor yönetici ister ise sistemin yönetim panelinden kontrol edebiliyor.


Ürün arama paneli

Gelişmiş araması ile aranan kelimeyi tüm veritabanında detaylı olarak arayıp uygun olan tüm verileri bulabilirsiniz. Dilerseniz kategoriye özel aramalarda yaptırabilirsiniz.


Sınırsız bayilik ekleme her bayi ye ayrı kar marjı belirleyebilme

İstediğiniz kadar bayi belirleyip onları ayrı kar marjları verebiliyorsunuz. Her bayi kendine uygulanan fiyat üzerinden sitede ürünleri giriş yaptıktan sonra görüyor. 


Sayfanın 7 farklı yerinde reklam ve kampanya gösterim özelliği/strong>

7 farklı reklam alanı sayesinde kampanya ve indirimlerinizi ziyaretçilerinizin detaylı olarak görmesini sağlayıp grafik veya flash animasyon ile sitenin tasarımına canlılık getirebilirsiniz.


5li XML Flash banner özelliği

5 li xml flash banner ile sayfanın orta alanında 5 farklı adımda animasyonlu olarak gösterilen reklam alanı oluşturabilir. Yönetim panelinden kolayca yönetebilirsiniz.


Haber ve duyuru ekleme konsolu

Bu sistem sayesinde yaptığınız indirimleri yada kampanya ve site hakkında haberleri ziyaretçilerinize bildirebilirsiniz.


Anket oluşturma sihirbazı

Gelişmiş anket sistemi ile ziyaretçilerinizin nabzını tutarak ne istediklerine dair bir bilgi edinebilirsiniz. Örneğin "hangi markayı kullanıyorsunuz " gibi bir soru bile sizin için yeterli olacaktır.


Bilgisayar oluşturma sihirbazı

Özel bilgisayar oluşturma sihirbazı sayesinde müşterileriniz çok kısa sürede bilgisayarını oluşturabilecek ya da dükkânınıza gelen kişiye siz bizzat sistemi kullanarak teklif oluşturabilirsiniz. Teklik olarak sunma butonuna basarak yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.


Havale bildirim formu

Havale ile yapılan siparişlerde müşterilerinizin size havale hakkında bilgi vermesi için giriş yaptıktan sonra üye panelinde çıkan havale bildirim formuna tıkladığında siparişi ile ilgili bilgi otomatik olarak sistem tarafından algılanacaktır. Kullanıcı sadece bildir demesi yeterli olacaktır.


Kolay iletişim formu

Sizinle iletişim kurmak isteyen müşterileriniz site üzerindeki iletişim bilgileri kısmından hem sizin tüm bilgilerinizi görebilecekler hem de oradaki form sayesinde size bir tıkla mesaj gönderebileceklerdir.


Ürün karşılaştırma özelliği

Sayfa "listeli göster" şeklinde iken 2 veya 3 ürünü bir sayfada karşılaştır seçeneğine basarak eksik veya fazla yönlerini tek bir sayfada görebileceklerdir.


En yeni ürünleri gösterme özelliği

Sisteme eklediğiniz en yeni ürünün ziyaretçilerinizle hemen tanışması için en yeniler bölümünde yer almaktadır. Ana sayfada bulunan bu panelde yeni eklediğiniz 10 ürün sıralanmaktadır.


Editörün seçimi alanı

Bu alanda özel olarak satılmasını istediğiniz ürünleri ön plana çıkarabilirsiniz.


Kampanyalı ürün gösterme özelliği

Bu alanda ise fiyat açısından kampanyalı olan ve satışını hızlandırmak istediğiniz ürünleri gösterebileceksiniz.


İndirimdeki ürünleri gösterme özelliği

Ürünü eklerken 300 TL fiyatı olan bir ürüne indirimde butonuna basıp indirimli fiyatına 290 TL olarak belirlediğiniz takdirde sitedeki indirimdekiler bölümünde otomatik olarak yer alacaktır.


Gelişmiş ve güvenli üyelik sistemi

Gelişmiş ve güvenli üyeliği sayesinde üye bilgiler şifrelenerek veritabanına kaydedilir. Hack ve flood saldırılara karşı güvenlik numarası ile tam çözüm sağlanmıştır.


Üyelere özel sipariş takip sistemi

Müşteriler sipariş verdikten sonra siteye girerek üye panelinden "Siparişlerim" bölümünden siparişinin ne durumda olduğunu görebilecektir. Yönetici siparişi inceleyip onayladıktan sonra yönetim panelinden "kargoya verildi" yi seçtiği anda müşteride kendi panelinde siparişinin kargoya verildiğini görebilecektir.


Üyelere toplu e-posta gönderme sistemi

Sitenize üye olan tüm kişilere toplu olarak mail göndererek kampanyanızı yada bir haberinizi bildirebilirsiniz. Ayrıca üye gruplarına da ayrı ayrı mail gönderebilirsiniz.
Örneğin: Sadece bayilere göndermek isterseniz "bayiler" grubunu seçmeniz yeterlidir.


Yüksek güvenlik sistemi (Tüm hack ve saldırılara karşı tam koruma)

Hack saldırılara karşı bilinen tüm önlemler alınmıştır. Gönül rahatlığı ile sistemi kullanabilirsiniz.


En çok izlenen ürünleri gösterme

Sitede en çok incelenen edilen ürünler ziyaret sayısına göre sıralanmaktadır. En çok incelenen 15 adet ürün sitede gösterilir.


Rastgele ürün gösterme 

Ziyaretçilere hoşluk katmak için her gezdiği sayfada veritabanından rastgele çağırılan bir ürün gösterilir. Böylece ziyaretçiniz hiç düşünmediği bir ürünü görerek alma isteği duyabilir kanıtlanmış bir pazarlama stratejisidir.


En fazla yorumlanan ürünleri gösterme

Sitedeki ürünlere ziyaretçiler yorum yapıp görüşlerini diğer alıcılarla paylaşabilir. Ayrıca tüm yorumlar yöneticinin onayına sunulur yönetici onaylamaz ise sitede yayınlanmaz.


Güncel döviz bilgilerini gösterme

Güncel döviz verilerini sistem otomatik olarak almaktadır. Döviz bilgilerini sürekli değiştirmenize gerek kalmamaktadır.


Google Analytics Entegrasyonu ile gelişmiş istatistik takibi

Detaylı istatistik sayesinde sitenizi günde kaç kişinin girdiğini kaç sayfa dolaştığını hangi siteden geldiğini ve hangi şehirden girdiğini detaylı olarak görebileceksiniz. Üstelik istediğiniz bir güne geri dönerek inceleme yapabilirsiniz.


Ürün resimlerini otomatik olarak boyutlandırma

Sisteme istediğiniz boyutta bir resim ekleyebilirsiniz. Özel sistem sayesinde otomatik olarak küçük resmini boyutlandıracaktır. Böylece sitede resimlerin hepsi bir boyda olacaktır. Bu da görselliği arttırmaktadır.


Ürünü arkadaşına önerme ile yüksek ziyaretçi sağlama

Ziyaretçiler siteye eklediğiniz ürünleri arkadaşlarının mailini yazarak ona önerebilecekler. Böylece ilginç veya indirimli bir ürün ile ziyaretçi sayınızı arttırabileceksiniz.


Ürüne oy verme sistemi ile en popüler ürünü belirleme

Ziyaretçiler ürünlere 5 üzerinden puan verebileceklerdir. Böylece en çok sevilen ürün en popülerler bölümünde yayımlanacaktır.


Stokta olmayan ürünlerin stok`a eklendiğinde üyelere otomatik haber verme

Eğer bir ürün stokta kalmamış ise "haber ver" seçeneğine basar işse bir kullanıcı stok`a eklenince otomatik olarak ona mail gidecektir."ürün stoklarımıza eklendi" başlıklı


Ürün ayrıntılı özellikleri gösterme

Bir ürün eklediğinizde ürünün çok detaylı özelliklerini sınırsız olarak yazabilirsiniz. Özelliklerinde de resim kullanabilirsiniz.


Benzer ürünleri sıralama özelliği

Bir ziyaretçi örneğin Philips bir monitöre incelemek için tıklarsa sitedeki diğer marka monitörler altta sıralanacaktır. Böylece alternatif bir satış stratejisi ile yelpazeyi geniş gösterebilirsiniz. Müşteriye seçme şansını kolaylaştırabilirsiniz.


Yönetim panelinden sitenin tüm ayarlarının değiştirme özelliği

Yönetim panelinden sitedeki tüm ayarları değiştirebilirsiniz.


3 çeşit para birimi desteği (EURO, USD, TL)

Sistemde 3 farklı para birimini aynı anda kullanabilirsiniz.


Flash,Jpeg,Gif,Png,Bmp banner ekleme

Reklam ve kampanya alanlarında eklenecek bannerlar Flash,Jpeg,Gif,Png,Bmp olabilir.


Dilediğiniz kadar dil Seçeneği ekleme (İngilizce, Rusça, Almanca vs.) *Opsiyonel

Özel dil dosyamız sayesinde farklı dil seçeneklerini sitenize ekleyebilirsiniz. İngilizce seçeneği sistem içerisinde mevcuttur.


Her sektöre ayrı modul (Giyim, Kitap, Lens vs.)

Sektörlere özel terimlerin sisteme entegrasyon u sağlanmaktadır. Örneğin bir kitapçı için yayın evi ve yazar eklentisi varken giyim firması için renk ve beden gibi opsiyonlar mevcuttur. Sizinde sektörünüze özel bir eklentiniz varsa iletişime geçiniz.


Sınırsız içerik sayfası ekleyebilme

Link sepeti sayesinde sisteme sınırsız sayıda alt sayfa ekleyebilirsiniz. Örneğin Şirketinizin hakkında yazılar,tüketici hakları hakkında yazılar,kullanım ve garanti iade şartları gibi bilgilendirme yazılarını sınırsız sayıda " link sepeti" bölümüne ekleyebilirsiniz.


Gelişmiş ve kolay kullanımlı yönetim paneli (Benzerlerinde yok)

Kullanımı ve anlaması çok kolay olan gelişmiş yönetim paneli sizi de etkileyecek.
Sistemin yönetimini internet bulunan tüm bilgisayarlardan gerçekleştirmeniz mümkündür.


7/24 teknik destek

Gün içerisinde telefon ile, mesai saatleri dışında www.platindestek.com dan 7/24 destek verilmektedir.

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.