E Ticaret

Kısaca E-Ticaret denilen Elektronik Ticaret, çağımızın modern satış sistemleridir. Genel olarak, web sitesi üzerinden ürün/hizmet satışları yapılan sistemlere verilen addır.

Sistem 7 ailesi olarak, ürün ve hizmetlerinizi direk satabileceğiniz anahtar teslim e-ticaret siteleri hazırlamaktayız. Bu sistemlerimiz ile sizi hiç uğraştırmadan genel e-ticaret web sitesi alt yapısının oluşturulması, SSL güvenlik sertifikası lisans işlemleri, sanal pos entegrasyonu gibi işlemleri tamamlayıp sanal mağazanızın anahtarını size teslim ediyoruz.

Aslında E- Ticaret her ne kadar en çok bu şekilde kullanılsada, satış yapılan web sitesinin ismi değildir. Aslında bu bir sistemin adıdır. Ürün tedarik kanallarından, sipariş takip, lojistik, satış sonrası destek, muhasebe, arıza-iade işlemlerine kadar ayrı ayrı departmanların ortak çalışması sonrası oluşmuş büyük bir sistem ve iş modelidir.

E-ticaret satış ve pazarlama faaliyetlerininden doğan masraf ve sorunları en aza indirir. Daha kısa sürede, daha çok müşteriye ulaşmanızı ve daha zahmetsiz satışlar yapmanızı sağlar.

Dilerseniz, E- Ticaret sistemlerinizi oluşturmada danışmanlık hizmetleri de verebilirsiniz. Web sitemizde yer alan Paket sistemlerimizi de incelemenizi öneriririz

 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.