Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.

Geçen on yılda, internetin ne olduğunu, web sitesinin ne işe yaradığını, arama motorlarının önemini, Google ` ın arama motorları arasındaki yerini ve Google da üst sıralarada çıkınca neler olacağını genel olarak anladık. Bu yüzden web sitesi ile ilgili yaptığımız görüşmelerde en çok bu soruyu duyuyoruz : "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?"

Yeniliklere ve gelişen konjektüre uyum sağlamayı, kendini sürekli yenilemeyi ve en yeni teknolojileri müşterilerine sunmayı ilke edinen firmamız, Google ve diğer arama motorlarında nasıl yükseleneceği konusunda uzun zamandır araştırmalar yapmaktadır. Araştırmalarımız  ve çalışmalarımız yeterli düzeye geldiğinde bu hizmeti müşterilerimize de sunmaya başladık.

Maalesef ki her yeni konuda olduğu gibi, Google`da yükselme konusunda da yanlış bilgiler insanların kulaklarında dolaşıp durmakta ve bazı sahışlar ve firmalar, müşterilerini bu konuda suistimal etmektedir.

En önce bilinmesi gereken, Google da 1.sırada bulunmanın ve orada kalmanın %100 garantisi yoktur. Bu garantiyi hiçbir firma veremez. Çünkü Google, bunu vaad edenlerin kendi firması değildir. Kendi kontrolünüzde olmayan birşey için de "%100 garanti" diyemezsiniz.

Sistem 7, sektörel gelişimindeki bilinen dürüst yaklaşımları ile müşterilerini bilgilendirir. Biz Google çalışmalarında hiçbir zaman "%100 garanti" kavramından bahsetmeyiz. Sadece yaptığımız işleri gösteriririz ve müşterimiz kararını kendisi verir.

Google da yükselebilmek çok fazla kriterin bir araya gelmesi ile gerçekleşir. Ancak hedef anahtar kelimede yoğun rekabet yok ise, temel optimizasyon işlemleri ve site yapılandırılırken alınan stratejik kararlar ile tüm kriterler yerine gelmese bile, kısa sürede bir web sitesinin üst sıralarda yer almasını sağlayabilmekteyiz. Lütfen güncel referanslarımızı inceleyiniz. 

Google ve Google Adword, Google Inc. in tescilli markalarıdır. Google`ın firmamız ile herhangi bir ortaklığı yoktur. Google`da yükselme, firmamızın sunduğu danışmanlık hizmetleri kapsamındadır. Google`ın bu konuda hiçbir garanti veya taahhütü yoktur. 
Etiketler:google, da, yükselmek, üst, sıralara, çıkmak, 1., birinci, sayfa, sayfada, gelmek, arama, motorları, motorlarında,

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.