İnternet Reklamları

 
İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır. 

Birçok firma internetin önemini anlamış ve web siteleri ile internette de boy gösterir hale gelmiştir. Rakiplerinizin artması gibi, rakiplerinin web sitelerinin de artması sizin web sitenizin , dolayı ile sattığınız ürünün veya markanızın daha ön plana çıkması gereksinimi doğurmuştur.

Bir web siteniz var. Ürünlerini satmak, markanızı tanıtmak, yeni müşteriler bulmak için o siteyi yaptınız. Ancak sitenizi kaç kişi biliyor? Web sitenizin reklamını yapmak size yeni müşteriler getirecektir. Duyduğunuza göre reklam pahalı birşeydir. Ancak söz konusu internet reklamları olunca, yanıldığınızı söyleyebiliriz. 

Hazırladığımız medya planlarında internet reklamlarına da çokça yer vermekteyiz. Ancak geniş bütçeli medya planları hazırlamak sizi korkutabilir. Küçük bütçeli reklam çalışmaları için maksimum verimi internet reklamlarından alabilmekteyiz. 

Sizin yormadan, reklamcılık terimleri ile uğraştırmadan hizmet sunmak istedik. İnternet reklam paketleri hazırladık. Paketlerimizi inceleyerek ne kadar para harcayarak web sitenize ne kadar ziyaretçi çekebileceğinizi öğrenin.

Küçük bütçelerle sizi Facebook, Google gibi platformlardaki reklam alanlarına taşıyoruz. Paketlerimizi inceleyiniz. Sorularınızı bize sorabilirsiniz.
 
 

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.