İnternet Reklamları


İnternet`in bugün bir iletişim aracı olarak gücü herkesçe bilinmektedir. Düşük maliyetlerle, Çok geniş kitlelere ulaşma imkanı sağlar.

Diyelim ki, bir web siteniz var. Web sitenizi, şehrin içinde bir ara sokaktaki mağazaya benzetelim. Yüzbinlerce mağazanın içinden, insanların sizin mağazanıza gelmesini sağlamanız gerekir. İnsanlar o sokakta bir mağaza olduğu bilemezlerse, müşteri olarak gelmelerini nasıl beklersiniz.

Web siteniz internetteki yüzünüzdür. Bir şubenizdir, sanal ortamdaki mağazanızdır. İnsanların mağazanıza gelmesi gerekir ki mağazanızdaki ürünleri satın almaya aday olsunlar. 

Web sitelerinin internet üzerindeki tanıtımları oldukça iyi sonuçlar vermekte ve düşük maliyetleri ile tercih edilmektedir.  Reklamınız şehirdeki bir billboard da asılı olduğuda, oradan geçen insanlarınn dikkatini çektiğinizde, insanların reklamınızdaki adres veya telefon bilgisini aklında tutması ve size ulaşmak için ayrıca sizinle iletişim geçmesi gerekir. Oysaki internette yayınlattığınız reklamlarda insanların ilgisini çektiğiniz anda onlara bir tıklama uzaklıktasınız. Başka birşey yapmadan potansiyel müşterileriniz mağazanıza hemen gelmeye başlar.

İnternet medya planlaması ile, firmanıza/ürününüze uygun hedef kitlenin yoğun olarak ziyaret ettiği web sitelerinde reklamlarınızın nasıl yayınlanacağı konusunda çalışmalar yapıyoruz. Reklamlarınızın popüler sitelerde çıkmasını sağlıyoruz.

Bu reklam kanalı üstünde durup düşünmenizi gerektirir. Kimi zaman aylık 50 YTL gibi bütçelerle yoğun trafiği olan sitelerde görünebiliyorsunuz. Sitenize onbinlerce, yüzbinlerce hatta milyonlarca kişinin akın etmesi bu kanallar sayesinde mümkün.

Küçük bütçeler ile, sitenize yüksek sayıda ziyaretçi çekerek, marka bilinirliğinizi, kampanyanızı, ürün satışınızı ne kadar arttırabileceğinizi düşünün. Web sitenizin ziyaretçi sayısını arttırma, yeni müşteriler bulma konusunda faydalı çalışmalardır.

Sistem7, firmanız/ürününüz/markanız için internet medya planlama hizmetleri vermektedir. Ayrıca reklamlarınızın yayınlanması için ajans hizmetleri sunmaktadır.

  

//Mini Blog

Mega Aluminyum Yeni Web Sitesi Yayında

  1986 yılında kurulan ve bugüne kadar çok önemli projelere imza atan Mega Aluminyum'un yeni web sitesi tamamlanarak yayına açıldı. Modern ve minimalist çizgilerle hazırlanan web sitesini www.

Sistem7 Kurumsal

Biz Ne yaparız? Sistem 7 Bilişim Tanıtım Ajans ve Danışmanlık Ltd. olarak,  sizin; ürünlerinizi-hizmetlerinizi daha çok satmanızı, daha iyi tanıtmanızı,daha çok kar elde etmenizi, işinizi-firmanızı büyütmenizi sağlarız.

Web Tasarım

Web Tasarım Günümüzün en çarpıcı tanıtım platformu.. . Firmanızı, markanızı tanıtabilir, müşterilerimiz ve bayileriniz arasında iletişim kurabilir, müşterilerinize satış sonrası destek hizmetleri verebilir veya ürünlerinizin direk satışını yapabilirsiniz.

Web Tasarım Paketleri

Size özel web tasarım teklifleri sunabileceğimiz gibi hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz.  

İnternet Reklamları

  İnternetin yaşantımıza kattığı değerler hepimizce bilinmektedir. Çağın buluşu internet ile, mesafeler ve sınırlar ortadan kalktı. Bu yepyeni iletişim aracı birçok amaç için kullandığı gibi ticari olarak da etkin bir şekilde kullanılmaktadır.

Google `da Yükselmek

Bundan yıllar önce firmalarla web sitesi konusunda görüşmeler yaparken aldığımız ilk soru "internet nedir?" şeklinde olmaktaydı. Gelişen teknoloji, Türkiye`de internet altyapısının iyileşmesi, internet kullanımının artması ile beraber son yıllarda müşteri firmalarımızdan, en çok aldığımız soru "Google da üst sıralarda nasıl çıkarım?" şeklinde olmaktadır.
Daha Eski

//Mini İletişim Formu

Sistem 7 Digital Media © 2005-2012
Tüm Hakları Saklıdır.
Site içeriği kopyalanmaya karşı takip edilmektedir.